Spustili jsme pro Vás nový E-shop skladových zásob.

O společnosti

Firma ROLLCONTECH s.r.o. byla založena v roce 2006 jako zastoupení rakouské firmy KRAUS Betriebsausstattung und Fördertechnik GmbH pro český a slovenský trh. Firma Kraus je přední evropský výrobce dopravních válečků, který dokázal sladit flexibilitu své výroby s vynikající kvalitou svých válečků a preciznosti zpracování. Každý váleček je navržen a vyráběn s ohledem na konkrétní potřebu konečného zákazníka.

V našem standardním sortimentu je přes 1500 nejrůznějších variant gravitačních válečků, poháněných válečků i kuželových válečků s použitím od nejlehčích aplikací až po mnohatunové transporty ocelových konstrukcí.

Vedle standardní povrchové úpravy pozinkem je možné válečky i povlakovat polyuretanem, gumou nebo potáhnout PVC návlekem.

V roce 2010 se naše obchodní činnost rozšířila i o výrobu. Vyrábíme dopravní pásy z PVC, polyuretanu, gumy, pásy plstěné i speciální pro pekárny. Hladké i se strukturami. Pásy lze osadit veškerým příslušenstvím, jako jsou příčky, vodící klíny a vlnovce. Ke spojování transportních pásů používáme nejmodernější lisy, které svaří pás i za 8 minut!

Držíme servis 24 hodin denně, 7 dní v týdnu!

Naše vize

  • Dosahovat spokojenosti zákazníka vysokou kvalitou produktů a komplexností našich služeb.

  • Nabízet zákazníkům možnost dlouhodobé a stabilní spolupráce.

  • Nabízet individuální přístup a navrhovat zákazníkům optimální řešení.

  • Zařadit se mezi významné dodavatele komponentů pro logistiku, manipulační a transportní techniku.

Naše strategie

  • Chceme posilovat dobré jméno společnosti založené na profesionálním přístupu k našim zákazníkům, partnerům i dodavatelům.
  • Chceme být přirozenou volbou pro všechny zákazníky, kteří hledají stabilního, dynamického a flexibilního partnera.
  • Chceme být firmou řízenou zákazníkem.